Salon, gabinet kosmetyczny – Warszawa Barnowska Klinika

O nas

O nas

Branowska Clinic

Wizyta w salonie kosmetycznym w centrum Warszawy pozwoli Ci choć na chwilę zapomnieć o problemach codziennego dnia i zająć się sobą. Doświadczona kosmetolog dostosowuje tryb działania do Twoich wymagań i potrzeb, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić Ci opiekę kosmetyczną, jakiej potrzebujesz.

Salon Barnowska Clinic to bogato wyposażone miejsce, w którym możesz liczyć na najlepsze warunki przyjęcia. W naszej ofercie znajdziesz popularne zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. W naszym salonie możesz skorzystać z usług laserowego usuwania owłosienia, mezoterapii igłowej, masażu limfatycznego, zabiegów na trądzik, na redukcję tłuszczu i wielu innych. Zaufaj profesjonalistom i postaw na kompleksową pielęgnację całego ciała.

Każda wizyta w naszym salonie poprzedzona jest wywiadem, podczas którego specjalista określa problem i wraz z pacjentem ustala najlepszą metodę działania. Korzystamy z atestowanego sprzętu, dzięki któremu możemy wykonywać zabiegi z najwyższą dokładnością, zapewniając pacjentom pełen komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania usługi. 

Skontaktuj się z nami